Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie naszego narządu.

Rezultatem jest polepszenie jakości życia oraz psychologicznej stabilności, oraz radości życia.

Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Polecane:

Ginekolog Wroclaw

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.