Przyjęło się w naszym kraju, lecz w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są jakoś celebrowane – chociaż to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną żoną rocznicę tego niezwykłego dnia w inny sposób? Cóż, można wymienić sporo ciekawych alternatyw, ale jeśli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, znakomitym rozwiązaniem jest choćby wycieczka za granicę. Zasadniczo jest wiele pięknych miejsc w Europie – Edynburg, Porto, Florencja, Dubrownik bądź choćby Brugia.

Popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie zapewniają nam wygody, szczególnie mowa o miejscu na nogi, ale jeśli w porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, iż za cztery bilety zapłacimy około 200-500 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminu i destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, w którym miejscu jest zlokalizowane lotnisko. Na przykład Okęcie jest umiejscowione dosyć niedaleko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, iż transport z i na lotnisko jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Oslo mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma bardzo dużo atutów, ale może byłoby warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo działa w Polsce? Jeśli rzetelnie podejdziemy do szukania okazji turystycznych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Chociaż pewnie dla wielu osób takowa niespodzianka to spora frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy własnego ślubu nigdy nie możemy zapomnieć!
źródło: http://www.creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, http://www.aofn.pl, http://www.firmaprzewozowagdansk.pl

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.